Adayların TAM LİSTESİ

Aday listesi tarafımızdan yalnızca bilgisine ulaşılan adaylar arasından derlenmiştir. Eksik olan ve seçime dahil olacak adayların bu listede yer alamaması halinde info@ekspermedia.com adresinde mail atmaları ve gerekli düzeltmeleri talep etmesi gerekmektedir. İlgili seçim, adayların belirli süreler öncesinde resmiyete kavulturulduğu bir seçim türü değildir

BİREYSEL ADAYLAR

  • Tolga KOT (ÇDU) – Yönetim Kurulu Üyeliği
  • Mehmet Benan Kılıç (DU) – Yönetim Kurulu Üyeliği
  • Murat Berberoğlu (DU) – Yönetim Kurulu Üyeliği
  • Musa Kızıltepe (DU) – Yönetim Kurulu Üyeliği
  • Özgür Yücel Göncüoğlu (SDU) – Yönetim Kurulu Üyeliği
  • Mehmet Bozan (BDU) – Denetleme Kurulu
  • Orbay Eryol (DU) – Denetleme Kurulu

EKİP LİSTELER

EKİP LİSTE 1 – LİDUP LİSANSLI DEĞERLEME UZMANLARI PLATFORMU

Sloganları;

İşimiz Emek Gücümüz Bilgi!

Erdem Yılmaz (SO.DU) Yönetim Kurulu
Yavuz Varer (SÖ.DU) Yönetim Kurulu
A.Mesut Tatlıpınar (DU) Denetleme Kurulu
Bora Özpınar (DU) Denetleme Kurulu
Harun Ümit Yaşar (DU) Denetleme Kurulu
Gökhan Taş (ÇDU) Disiplin Komitesi
Tolga Sümer (BDU) Disiplin Komitesi
Önder Neşeli (SO.DU) Disiplin Komitesi

EKİP LİSTE 2 – (LİSTE İSMİ MEVCUT DEĞİLDİR)

Sloganları;

“Güçlü, bağımsız ve tarafsız bir değerleme, istikrarlı ve kavgasız bir TDUB için adayız, desteğinizi bekliyoruz…

Aykut Dilibal (SDU) Yönetim Kurulu
Zuhal Balsarı (ÇDU) Yönetim Kurulu
Şinasi Bayraktar (DU) Yönetim Kurulu
Harun Tanrıvermiş (BÜ) Yönetim Kurulu
Ali Hepşen (BÜ) Yönetim Kurulu
TSKB GD (DK) Yönetim Kurulu
Yatırım GD (DK ) Yönetim Kurulu
Aysel Aktan (SDU) Disiplin Komitesi
Ulaş Ergenç (DU) Disiplin Komitesi
Mahmut Ay (ÇDU) Disiplin Komitesi
Ayşe Evcin (SDU) Denetleme Kurulu
Mehmet Kasap (SDU) Denetleme Kurulu
Nihat Yerci (SDU) Denetleme Kurulu

EKİP LİSTE 3 – (LİSTE İSMİ MEVCUT DEĞİLDİR) 

Sloganları; 

Tüm Türkiye’de Hep Birlikte Değerliyiz

Erdal Elçi (SDU) Yönetim Kurulu
Ahmet Göçer (DU) Yönetim Kurulu
Arves Değerleme (DK) Yönetim Kurulu
Ali Emre İplikçi (BDU) Denetleme Kurulu
Fatih Cengiz (BDU) Denetleme Kurulu
Murat Marmara (BDU) Denetleme Kurulu
Sergün Güray Ateş (BDU) Disiplin Komitesi
Hüseyin Sonay (SDU) Disiplin Komitesi

Adayların Broşürleri itibariyle Özgeçmiş ve Beyannameleri için yukarıdaki sıralamaya göre inceleme yapabilirsiniz!


BİREYSEL ADAYLAR


EKİP LİSTE 1


EKİP LİSTE 2


EKİP LİSTE 3

Puanlama

  • 9
  • 8
  • 10
  • 10
  • 8
  • 9

    Puan



O bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia