ADRTürkiye – İster ios, İster Pc

ADRTürkiye – İster İphone olarak kullan, İster PC de kullan

İos İphone

ADR-Kadastro – İphone

İstanbul il sınırları içerisinde bulunan kadastral parsellerin  haritada ki yerleri, parsel alanları, sahiplilik durumu gibi pek çok kadastral bilgiyi sizlerle paylaşan yeni nesil bir arama motoru olan ADR ‘nin modüllerindendir. Yaklaşık 1 milyon parseli bilgisayar veya iPhone’nunuza saniyeler içinde getiren ciddi bir yapıdır.

Bulunduğunuz konumun  veya  Adresini bildiğiniz bir yerin kadastral durumunu verir, Kadastro numarasını bildiğiniz bir yerin adres bilgileri ve haritada ki yerini  çok kolay ve saniyeler içinde görebilir. Parsel alanı hakkında m2 cinsinden bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca ADR Kadastro ADR Rayiç ve Emlak bilgilerinden de faydalanarak Sahiplilik ve Malik bilgileri hakkında ön bilgiye ulaşabilirsiniz.

AdrTurkiyeİos Adrturkiyeİphone

Parsel bulmak,
Rayiç Öğrenmek,
Konum tepit etmek,
Kentsel Dönüşüm öğrenmek,
daha bir çok gayrimenkul bilgisini öğrenmek için bu programı İphone akıllı cep telenonunuza yükleyebilirsiniz…

İphone ununuza indirmek isterseniz eğer aşağıdaki linkteki gibi programı inceleyip Appstore dan indirebilirsiniz…

İtunes Download

ADR0

Ayrıca çok önemli bir durum daha var aynı hizmeti bilgisayardan web tabanından da vermektedirler. Aşağıdaki linklerden İstanbul sınırları dahilinde parsel tespitinizi yapabilirsiniz…

Ana üretici sayfası; http://adrturkiye.com ‘a girince sayfann hemen üst kısmı logo altında bölümden il ilçe ada parsel ile direkt olarak tüm ilçelerdeki parsel bilgilerine ulaşabilirsiniz…

” Eksperlerin hep istediği birlşey olan bir çalışma bu yıllardır. Bizce bu uygulama sahiplerine tavsiyemiz Gayrimenkul Değerleme Firmalarına PC için bu tarz çalışmalar yapabilirler ”

ADRTurkiye

Uyarı Sistem belli bir tarihten sonra ücretli hale dönüştürülmüştür.

Adr Türkiye Site Girişi

Adr site giriş

Puanlama

  • 5
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 7.8

    PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia