Değerleme uzmanından ” Aşk Terapisi ”

Değerleme uzmanından ” Aşk Terapisi ” !!!

Aşk Terapisi - Kitap

Gayrimenkul Değerleme sektöründe ” Değerleme uzmanı ” olarak meleğini sürdüren ve bir yandan da her yetenekli insanda olabileceği gibi var olan yeteneğine zaman ayırıp ortaya çıkmasını sağlayan ” Rümeysa Sarıarslan ” şimdilerde Aşk Terapisi adlı ilk basım kitabını nihayet tamamlamış bulunuyor.

Tanıtım çalışmalarının ilkini katıldığı Tüyap fuarında geçiren aşk terapistimiz şimdilerde raflarda okuyucusu ile buluşuyor…

Değerleme uzmanlarına sorulur; Aşk mı? Para mı? Rapor mu?

Tabi ki hepsi. Aşk için bir sevgiliye, Para için bir işe, Rapor için bir müşteriye ihtiyaç vardır. İhtiyaçların bitmediği varlığımızda birazcık dinlenelim. Ha bir de bi terapist isterseniz oda kitabınız olsun…

Mutlaka okuyun!!! Temin işlemleri için kitap elde etmenin bin bir türlü yolu olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur. Bunlardan biri D&R vb. kitapçılar, biri de internet ortamında yapılan satışlardır.

Kitabı satın almak için aşağıdaki göreselleri tıklayınız…

DandR logo


İdefix logo

” Aşk Terapisi ” 

Üç yıldır evli olan ve ilişkilerinde sorunlar yaşayan Berkay ve Yıldız, Yıldız’ın yoğun çabasıyla çift terapisine gitmeye karar verirler. Ancak Yıldız, terapinin ilk günü terapistine âşık olacaktır. Evli olması ve terapi sürecinin gerekliliğine inanması durumu karmaşık hale getirir. Duygularını bir kenara bırakıp, terapistinin ondan hoşlanıp hoşlanmadığını anlamaya çalışır. Bir tarafta kendine dair öğrendikleri, diğer tarafta âşık olduğu erkeğe duyduğu merak ve Berkay’a karşı sorumluluklar vardır. (Tanıtım Bülteninden)

 

Soyal Medya İletişim;

İnstagramFacebook

Rümeysa Sarıarslan Aşk terapisi Kitabı

Puanlama

  • 9
  • 6
  • 7
  • 8
  • 7
  • 7.4

    PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia