Bedelli Askerlik Nedeni İle Acilen Satıyorum

Bedelli Askerlik Leman Dergisi

Bedelli askerliğin çıkması ile malını mülkünü satanlar çoğaldı. Bu satışlar ise vasıta satışı 1, gayrimenkul satışı ise 2.sırada gelecek şekilde şekillenmektedir. 07.12.2014 tarihinde yaptığımız BEDELLİ kelimesi ile Sahibinden.Com aramalarında şimdilik 56 adet Emlak satışı görünmüştür. Resmi Gazetede yayımlanması itibari ile bu ilanların artacağını düşünüyoruz. Tabiki bu da acil kredi kullanmak isteyenler ve Mevcut gayrimenkulleri üzerinden kredi çekerek karşılamak isteyenleri bankalara gönderecektir.

Değerleme sektörünün bir kolu da Bedelli Askerlik parasını bulmaya çalışanların Gayrimenkullerini değerlemek olacak. :=)

Emlak sektörü Sahibinden.Com aramalarında 56 adet ilan ile 07.12.2014 tarihli aramasında çıkmaktadır. Bu aramalar 333 ilan ile vasıta, 64 ilan ile alışveriş, 3 ilan ile aksesuar, 2 ilan ile sanayi ürünü diye devam etmektedir. En ilginç olanı ise ; dişi ve erkek betta balığını satmak isteyen Ankara’dan fikri beye kadar devam etmektedir. Düşünün Bedeli için balığını bile satıyor :=)

Bedelli Askerlik İçin Balığını Satıyor =)

Bedelli ilan aramaları;

Sahibinden.Com Arama Bölümü İçin Tıklayınız

Sahibinden Com Bedelli Askerlik İlanlarıO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia