Ceset yerde yatarken, işlemler devam etti

Ceset yerde yatarken, işlemler devam etti

Harita Muhendisi Vefat Etti

Sözcünün haberine göre ; Harita mühendisi, Tapu Müdürlüğünde öldü.

Konya’da harita mühendisi 52 yaşındaki Aydın Bezirganoğlu, Tapu ve Kadastro Müdürlüğünde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Gişelerin önünde hayatını kaybeden ve üzerine çarşafla örtülen Aydın Bezirganoğlu’nun cesedi yerde yatarken, vatandaşların işlemlerine devam etmesi dikkat çekti.

Olay, Tapu Kadastro Konya 5’inci Bölge Müdürlüğünde saat 10.45′de meydana geldi. Bir işlem için Tapu Müdürlüğü’ne gelen Harita Mühendisi Aydın Bezirganoğlu, biranda fenalaşarak yere yığıldı. Çalışanların bilgi vermesi üzerine olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri, kalp krizi geçirdiği tespit edilen Bezirganoğlu’na müdahale etti. Uzun süre kalp masajı yapılan Bezirganoğlu kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Bezirganoğlu’nun üzerine çarşaf örtülmüş cesedi yerde yatarken, tapudaki vatandaşların işlemlerine devam etmesi dikkat çekti.

Belediye doktorunun normal ölüm raporu vermesi üzerine Aydın Bezirganoğlu’nun cenazesi yakınlarına teslim edildi…

Habere göre tahmin üzere eksper olduğunu düşünüyoruz. Olup, olmaması önemli değil. Devletin kurumunda bir insan vefat ediyor ve devletin müdürü resmi işlere yanında ceset yokmuş gibi devam ettiriyor tapu müdürlüğünde. ölmeyin çünkü değersizsiniz. Ölmeyin çünkü hiç bir güvenceniz yok…

SözcüO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia