CitySurf Globe Mobil

Eksperlerin Android işletim sisteminde bulunduğu konumu bularak o konumdaki ada parseli gösteren nacizane bir programdır kendileri

Citysurf

Çalışma sahiplerinin ellerine sağlık muhteşem ötesi bir uygulamadır. Ciddi iş görüyor deneyin çok kolay yükleyin gps acık olsun seçeneklerden konumunuzu buldurun sonra bir 30 saniye bekleyin ve hop konumunuzu bularak kısa süre yani 3-5 saniye içerisinde parsel ve sınırlarını gösterecektir.

CitySurfGlobe

CitySurf Nedir?

2006 yılında geliştirilmeye başlanan, haritacılık sunumunda ve son kullanıcıyla etkileşiminde yeni model olarak kabul edilen Coğrafi 2.0 konseptinde Coğrafi Bilgi Sistemi yazılımları ailesidir. CitySurf Ailesi, “CitySurf Lite, City Server, CitySurf Globe, CitySurf Globe Server ve CitySurf Globe ActiveX” uygulamalarından oluşur.

CitySurf, büyüklüğü multi-terabaytlarca olabilen geospatial verileri internet üzerinden çok hızlı görüntüleme ve analiz etmeye yardımcı olan 3D OpenGL uygulamasıdır..

CitySurf, coğrafi verileri internet üzerinden 3 boyutlu olarak görebilmeyi ve analizler yapabilmeyi sağlayan bir uygulamadır. Yüksek çözünürlükteki uydu görüntüleri, arazi modeli (yükseklik) ve kentlere ait bina, yol, parsel gibi vektörel verileri 3 boyutlu ortamda simüle eder bu verilerin internet veya yerel ağlar üzerinde paylaşımını sağlar. Son kullanıcı etkileşimi ile coğrafi veriler düzenlenebilir.


Tanıtım videosu için
1-Tıklayınız
2-Tıklayınız


Citysurf  Globe Citysurf Globe CitySurf Android Görünümü

Google Play Android İndirme Linki İçin Tıklayınız…

Kaynak : CitySurf O bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia