Değerleme sektörüne ” Check-İn ” geliyor !!!

Sosyal medyanın bir paylaşım işlemi olan ” Check-İn ” değerleme sektörüne geliyor.

Değerleme sektörü İNVEX Check-İn

Hayatımızın bir parçası olan İNVEX şimdilerde yeni bir sisteme geçmeye hazırlanılıyor. Tüm değerleme sektörüne yeni arayüzü ve yeni uygulamaları-sistemleri ile ücretsiz sunulacak İNVEX’in yeni çalışması, uygulama ve işlemleri ile mobile taşınabilmektir. Ayrıca mobil uygulama ile ilerleyen zamanlarda tabletlerde rapor yazım işlemini kolaylıkla tamamlama gibi bir durum ile çığır açacağını da düşünüyoruz.

Check-İn işlemi, BDDK ‘nın ilerleyen zamanlarda zorunlu hale getireceğini düşündüğümüz bir harekettir. Bu işlem çoğu uzmanı rahatsız edecektir. ” Takip edilmek, Güvensizlik duygusu, – AAA konum bildirimini unuttum geri dön bildirim yap gel, Konum eksikliği mevcut rapor gitmez  gibi bir çok sorunu doğuracaktır. En önemlisi de uzmanların takip edilme konusunda rahatsız olma duygusudur. Tamamen uzmanlara güven duygusunun az olduğunu ve her an bir değerleme uzmanı tarafından bir usulsüzlük doğacakmışcasına takipte olunması bu işte sıkıntılar doğuracaktır.

Check-İn işlemi, Lisanslı Değerleme firması tarafından yapılacak ise itiraz etmiyoruz. Gayet uygulanabilir ve firma bünyesinde yapılacak ise çalışma sistemi bu olur ve çalışanı da bu sistemi kabul eder ise herhangi bir problem bulunmamaktadır.

Firma sözleşmesinde bu konu bir madde olarak belirtilir ve değerleme uzmanı tarafından kabul edilir ise ortada herhangi bir sorun kalmaz.


Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti. Türkiye’nin en büyük yazılım şirketlerinden bir tanesidir. Hatta elinde bulunan portföyüne-referanslarına bakılacak olursa başlarda geliyor denilebilir. Ülke yönetimine dahil olan bankalara, İNVEX adı altında bir sistemi oluşturmanın kolay olmadığı ve tercih edilebilmesi ile de ön plana çıktığı görülmektedir. Bunun yanı sıra 50 den fazla değerleme şirketi ile çalışan KEY, İNVEX ile sürekli gelişen teknolojiyi takip etme ve artan internet hızı ile birlikte sistemleri, arayüzleri geliştirmek zorundadır. Geliştirmek zorunda olduğu bu çalışmaları, pazarlama ve sunmakta işin diğer bir kısmıdır. Var edilen her sistem şirket kabulüne ve kullanımına kalmıştır. İNVEX ile ilgili herhangi bir problemin doğmaması için bu kısa metni hazırladık. Check-İn işlemi rahatsızlıklar doğuracağından ön bir bilgi verelim istedik. Yazılımı yapan değil talep edendir sorunun muhatabı. Bddk ve Firma arasında gidip gelmelisiniz.

Programın Android olarak sunulmuş ve güncellemeleri devam etmektedir. İOS sistemi ise akabinde yayına alınacaktır.

Android uygulamayı indirmek için tıklayınız.

google play store

 

Puanlama

  • 8
  • 8
  • 5
  • 7
  • 4
  • 6.4

    PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia