Değerleme Şirketi web sitesinde olması gerekenler

Değerleme Web Sitesi

Gayrimenkul Değerleme sektörüne hizmet veren iyi ve kurumsal bir firmanın web sitesi, öncelikle iyi bir tasarım ve logo ile kurumsal kimliği yansıtmalıdır.

Gayrimenkul değerleme firmasının tasarlanmış olan logosu Fatura, Kartvizit, Tabela, Dosya, Ajanda, Takvim, Kalem vb promosyonlar dahili gibi tüm kullanım alanlarında olduğu şekilde Web sitesinde de ağır durmalı.

Kolay ve ulaşılabilir menüler oluşturulmalıdır.

Olması gerekenler;

AnaSayfa tasarımı ile Hakkımızda, Hizmetler, Referanslar, İK, İletişim, Sürekli Bilgilendirme Formu, Sektörel Haber ve Araştırmalar, Bölgesel Duyurular, Değerleme Talep Başvuru Formu, Bilgi bankaları, Genel bilgiler, Kalite belgeleri, Yasal belgeler gibi.

Ancak en önemli nokta ise şirket içi iletişim ve sistem giriş bölümleridir.  Örneğin İNVEX, GDYS, Değerleme Takip gibi sistem girişleri, çalışılan banka sistem girişleri ve kullanılması gerekilen diğer sistemlerin direkt bağlantıları mevcut olmalıdır.

Bunun yanı sıra Bir değerleme firmasının basın ve sosyal medya bölümü olmalıdır. Sürekli sektörel haberler yapılmalı ve anlık duyurular mevcut olmalıdır.

Facebook, Twitter, ve Linkedin gibi sosyal ağlarda aktif olması gerekmektedir.O bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia