Disiplin Komitesi adayı Gökhan TAŞ seçim beyannamesini sunmuştur!

Öncelikle siz değerli meslektaşlarımı saygı ile selamlıyor önümüzdeki günlerde yapılacak olan genel kurulun sektörümüz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum.

ÖZGEÇMİŞİM

1988 Kayseri doğumlu, evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmir ilinde yaşıyorum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2011 yılında mezun oldum. Üniversite sonrası askerlik görevimi Amasya’da tamamladım. Üniversite öncesi bir dönem, inşaat faaliyetleri gösteren aile şirketimiz de yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptım ve askerlik görevimden hemen sonra Gayrimenkul Değerleme sektöründe çeşitli firmalara çeşitli pozisyonlarda aralıksız hizmet verdim ve halen vermekteyim. Günümüzde ise Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nde Ege Bölge Müdürü olarak görevime devam etmekteyim. Üniversite sonrası iş hayatım boyunca Gayrimenkul Değerleme sektörü dışında başka bir sektörde faaliyet göstermedim.

SEÇİM BEYANNAMESİ

Ülkemizin en genç birliklerinden biri olan sektörümüzün çatısı konumundaki Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği’ne, Disiplin Komitesi’nde hizmet vermek ve gençliğimin bana verdiği dinamizm ve enerjiyi bu görev için kullanmayı istiyorum. Bu görev, siz değerli meslektaşlarımın teveccühü ile şahsıma layık görülür ise ‘’Disiplin komitesinin ilk amacının ceza vermek değil sektörü disipline etmek’’ olduğu düsturu ile hareket edeceğimi bilmenizi isterim. Şahsımın göreve gelmesi durumunda komitenin bağımsız kararlar vereceğinden, hiçbir şahıs ya da kurum etkisi altında kalmadan hareket edeceğinden, şahsi nedenler ile keyfi hiçbir uygulama yapılmayacağından ve ayrıca komitenin mesleğimiz ile ilgili her türlü yapıcı eleştirilere olumlu yaklaşacağından şüpheniz olmamasını temenni ederim!

Ayrıca grubumuz (LİSANSLI DEĞERLEME UZMANLARI PLATFORMU) genelinde yakalanan bu olumlu havanın bozulmamasını, icraata dönüşmesini ve genel kurula katılım sayısının yüksek olmasını dilerim.

Selam ve saygılarımla
Gökhan TAŞ

Puanlama

  • 6
  • 9
  • 8
  • 7
  • 9
  • 7.8

    PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia