Ekspertiz Yaptırmak İstiyorum !!!

Gayrimenkul değerleme işlemi için nereden başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz ???

Konut Fiyatları El Değiştirme

 • Ekspertiz yaptıracaksınız, kafanızda bir soru var ve cevap mı arıyorsunuz?
 • Sorunuza cevap alacak kimseyi bulamıyor musunuz?
 • Değerleme işlemleri hakkında kafanıza takılan soru mu var?

– Yukarıda bulunan maddelerden daha fazlasına ihtiyacınız varsa ve Gayrimenkulün Değerleme / Ekspertiz işlemi ile ilgili talebiniz ne ise bilgiyi doldurun ve iletişim kutusunu doldurduktan sonra kısa bir süre bekleyin. Size mail yolu ile dönüş yaparak iletişime geçelim…

Gayrimenkul Değerleme İş Elemen Kariyer Gelecek

Gayrimenkulün değerlemesinde ki amaç kira veya satılık değeri, yasal durum uygunluk tespiti, var ise yasal problemler ve çözümüne gidilme noktası, hisse değeri tespiti, proje geliştirme ve saptama gibi bir çok öğrenilmesi gerekilen bilginin edinilebilmesi sağlamaktır. Çalışma, bu bilgilere ulaşıp var olan gayrimenkul le ilgili talep edilen 1. öncelikli bilgi ve diğer tüm bilgilerin sunulmasını sağlamaktadır.

Area Değerleme A.Ş yöneticisi Evren ipek‘in dediği gibi bir nevi gayrimenkulün röntgenini çekmektir.

Araç alırken yapılan ekspertizden de değerli olan gayrimenkul ekspertiz işlemleri için zaman kaybetmeden formu doldurun…


Ad Soyadınız (gerekli)

Eposta adresi (gerekli)

Telefon (gerekli)

Değerlemesi talep edilen gayrimenkulün bağlı olduğu il/ilçe (gerekli)

Değerlemesi talep edilen gayrimenkulün mevcut türü (gerekli)

Değerlemesi talep edilen gayrimenkulün tahmini kapalı alanı (gerekli)

Öğrenmek istediğiniz bilgi için gerekli verileri buraya doldurun


Eksper ya da firma benden şu şu gayrimenkul için ne kadar ücret alır diye sormazsanız seviniriz. Çünkü her değerleme firmasının ücret tarifesi kendine bağımsız olup talep etme hakkı bağımsızdır.

Kesin ekspertiz yaptırmak istiyorsanız kutucuklar sizi bekliyor. Detaylar hakkında bilgi verebiliriz. Amacımız size sadece bilgi aktarmak olacaktır. Talebiniz doğrultusunda sizleri değerleme şirketlerine yönlendirebileceğiz. Herhangi bir ücret karşılığı bilgi satışı gibi bir sayfa değildir. Ekspertiz çalışmalarına yönelik her türlü bilgiyi edinmek için sorularınızı bekliyoruz!

Yukarıda bulunan bilgiler iletişim amaçlı kişi yada kurumların talebi doğrultusunda alınmaktadır. Formu dolduran herkes kişisel talebini oluşturmuş sayılır. Herhangi bir şirket bulma yada aracı olup komisyon sağlamak için hazırlanmamıştır. Bilgiler yetkilileri tarafından iletişimin ağı sağlanması için notlar eşliğinde tarafımıza sunulmakta ve talep edilen bilgiler istenilmektedir. Herhangi bir maddi kazanç yada talep olmaksızın bütünü ile bir amme-kamu hizmetidir.

Puanlama

 • Memnuniyet8
 • Geri dönüş9
 • Talep oranı10
 • Bağlantı kurum oranı9
 • Sağlıklı bilgi aktarımı10
 • 9.2

  PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia