Eva Gayrimenkul Değerleme Ödüle Doymuyor

EVA GAYRİMENKUL DEĞERLEME’YE BİR ÖDÜL DE EUROPEAN PROPERTY AWARDS’DAN

EU13_Real_5S_1property europe property turkeyEU13_Reg_22

EVA Gayrimenkul Değerlendirme ’ ye Bir Ödülde European International Property Awards’dan. International Property Awards, EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlığı 2013-2014 senesi ödüllerinde “Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Danışmanlık Firması” ve “Avrupa’nın En İyi Gayrimenkul Danışmanlık Firması” seçti.

Eva Gayrimenkul Değerleme, gayrimenkul endüstrisini prestij ve mükemmeliyetle tanıştırmak ve bu alanda uluslararası bir standardın oluşmasına öncülük etmek amacıyla düzenlenen Avrupa’nın en prestijli ödülü European Property Awards’da  “Danışmanlık” kategorisinde bu sene de Türkiye’nin en iyi firması seçilerek ödül almaya hak kazandı.

Eva Değerleme Ödül

Kurumsal kimliği doğrultusunda sektörde dünya çapında tanınan bir kaç firma olması ve dünya standartlarına uygun çalışmasından kaynaklı olarak Eva Gayrimenkul Değerleme A.Ş ödülleri kaptırmıyor. Her ödülün Eva Değerlemeye gelmesi de gelişimin kurumsal açıdan Türkiye de bir tek Eva Değerlemede olduğu gözleniyor…O bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia