Experler.com – Anket Çalışması Açıklanmıştır.

Expertiz Sayıları ve Tam Zamanlı Gelir Anket Sonuçları

Eksper Media Anket

Sektörü, sektörün bileşenleriyle birlikte tanımlamak için Experler.com üyelerinin katılımıyla oluşan Aylık Expertiz Sayıları ve Tam Zamanlı Gelir anketlerine katılım süresi tamamlanmıştır.

2014 İlk yarım döneme ait “Tam Zamanlı Gelir Anketi” sonuçları nasıl yorumlanmalı?

Değerleme sektöründe ki, sahip olunan tecrübe süresine, faaliyet gösterilen coğrafi bölgeye ve faaliyet gösterilen kademeye bağlı olarak tam zamanlı aylık gelirlerin nasıl oluştuğunu gözlemlemek için kendi pozisyonunuzu, çalışma bölgenizi ve tecrübe sürenizi anket sonuçlarıyla karşılaştırmayı unutmayın!

Saha Eksperi Gelir Anket Sonuçları; sol tarafta ki eksen (y) aylık gelir miktarını, alt tarafta ki eksen (x) coğrafi bölgeleri, sol tarafta ki renkli kareler ise sahip olunan tecrübe süresini göstermektedir. Dik renkli çubuklar ise tecrübe süresine bağlı elde edilen aylık net kazanç miktarını ifade etmektedir.

Eksper Anket Okunur vaziyeti.

 

Kontrolör Gelir Anketi Sonuçları; sol tarafta ki eksen (y) aylık gelir miktarını, alt tarafta ki eksen (x) coğrafi bölgeleri, sol tarafta ki renkli kareler ise sahip olunan tecrübe süresini göstermektedir. Dik renkli çubuklar ise tecrübe süresine bağlı elde edilen aylık net kazanç miktarını ifade etmektedir.

Kontrol Eksper Anket Okunur vaziyeti.

Not: Raportör ve operasyon birimlerinde çalışan meslektaşlarımızın gelirlerine ait yeterli veri olmaması nedeniyle herhangi bir sonuç oluşmamış, bu nedenle de anket sunumu yapılamamıştır.

Experler-EksperMedia-Anket

Kaynak : Experler.comO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia