Gayrimenkul Danışmanlarından bilgi almak !!!

20 Maddede Çakal Emlakçıdan Korunma Rehberi ile Emlakçılara karşı dikkat edin

Evet danışmanlar tarafında bilgi araştırması yapmak.

Bu işlem bir ekspertiz çalışmasında yapılan emsal ve bölge araştırması analizlerine ek olan bir çalışmadır. Genelde yerinde kapı çalınarak emlak ofisine girilmesi ve merhabalar ben bıdı bıdı bankanın bıdı bıdı eksperiyim, bir ekspertiz çalışması yaptım ve kısa bilgi almak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz ? demektir.

Emlak sektörü ve Değerleme sektörü birbiri ile ilişkili kopamaz bir biçimde bağlı kollardır. Bu sebeple bilgi akışını sağlamak, ilerleyen zaman dilimlerinde siz emlak ofislerine geri dönecek bir işlemdir. Çekinmeyin bilgi vermekten, uzmanlar aktardığınız doğru bilgiler sayesinde doğru işlemlere ulaşabilir ve sizlere de ileride faydalı olabilirler.

Değerleme uzmanlarının yapmakta olduğu ekspertiz çalışmalarının bir kısmıdır emsal araştırmada emlakçı ile görüşmek. Tabi ki mesleki bilgi ve beceri tartışılamaz, değerli ve önemsenen bilgidir o talep edilen. Ancak karşılıksız bir biçimde aktarımına çekindiğin noktada değerini yitiren bir bilgiye dönüşmektedir. Paylaşım emlak sektöründe yer alan danışmanların kişisel gelişimlerinde de rol oynayan bir görevdir. Her yapılan işlemin sonucundan maddi beklenti sağlamayı hedeflemek kişiyi mutsuzluğa itmektedir.

Katkıda bulunduğunuz her alan sizi bir kademe daha yukarıya çekecektir.

Biz biliyoruz verdiğiniz bilginin  kıymetini, mutlaka karşılığı geri dönecektir.

Bilgiyi aktarın, çünkü bilgi karşılıksız bir şekilde aktardıkça, paylaştıkça değer kazanır.

Puanlama

  • 4
  • 5
  • 4
  • 7
  • 8
  • 5.6

    PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia