Gayrimenkul Sektörü SHARE7 de Buluşacak.

ShareTurkiye7 Bulten

Profesyonel deneyimler ışığında sektörel gelişmelerin ve stratejilerin tartışıldığı, sektörün profesyonellerini samimi bir ortamda buluşturan SHARE, 4 Haziran’da 7. kez gerçekleşecek.

Konuşmacıların şirket ürün ve hizmetlerinin reklamını yapmadan konuşmalarını sunacakları SHARE7’de, ekonomiden yatırıma, hukuktan lojistiğe, mimarlıktan sosyal sorumluluğa kadar pek çok konu tartışılıyor.

DE-NAR Mimarlık‘ın etkinlik sponsoru olduğu SHARE7, Tekfen Emlak Geliştirme’nin ev sahipliğinde, Tekfen Tower‘da gerçekleşecek.

SHARE, her biri kendi alanında uzman konuşmacıların deneyimlerini dinleme, onlarla tanışma ve fikir alışverişi yapma fırsatı da sunuyor. Ayrıca gün boyunca verilen molalar ve yemek sırasında katılımcılar arasında eşsiz bir networking imkanı vaat ediyor. Yeni işbirlikleri kurmanın kapısını aralıyor.

SHARE7 ile ilgili tüm detayları ShareTurkiye.com adresinden inceleyebilirsiniz.

SHARE7 katılım ücreti sadece 150 TL!

Sektörün önemli isimlerinin tecrübelerini, değerli paylaşımlarını dinlemek ve onlarla tanışmak için yüksek bedeller ödemenize gerek yok! 

Samimi bir ortamda deneyimlerin paylaşıldığı 200 kişilik kontenjanla planlanan SHARE, sektör çalışanlarının rahatlıkla katılabilmeleri için özellikle Cumartesi günleri organize ediliyor.

Kayıtların önceden kapandığı SHARE’e sınırlı sayıda katılım fırsatını kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi için: 212 225 4252

Share7 Konuşmacılar

SHARE 1
SHARE 2
SHARE 3
SHARE 4
SHARE 5
SHARE 6

Puanlama

  • 9
  • 9
  • 9
  • 9
  • 9
  • 9

    PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia