Hatalı paylaşıma dair ” Açıklama ”

Açıklama;

Son dönemlerde sınavlara giren kişiler, sektör içerisinde bulunan uzmanlar yada resmi makamlar tarafından yazdığımız yazılar tamamen yanlış anlaşılmaktadır. Sınavlara girecek kişileri sektöre karşı soğuttuğumuz ve kendilerini yanlış yönlendirdiğimiz hakkında tarafımıza bildirimler gelmektedir.

Yazdığımız yazılar ile ilgili hiç bir zaman birilerini toplu yada bireysel olarak X bir noktaya yönlendirmek konusunda çalışmamız olmamıştır. Tamamı ile mevcut, var olan durum anlatılmaya çalışılmıştır. Yazı yazma ve anlatılma şeklimizde bulunan tür konusunda, yanlış anlaşılmaya müsait durumlar olduğunun farkındayız. Gerektiğince özen gösterip dikkat etmeye gayret diyoruz.

Yapılan yazı ve metin çalışmalarının hiç birisinde bir art niyet, kötü niyet yada iyi niyet bulunmayan durumlar diye adlandırılabilecek konular ve bir belirti kesinlikle bulunmamaktadır.

Herhangi bir şekilde bir kişi, kurum yada yetkiliyi direkt olarak kötü yada yalan yanlış ve olumsuz ithamlarda bulunarak küçük düşürücü faaliyetlerde bulunulmamıştır.

Her yerde ve her zaman olabilecek hatalar gibi bir belirtimde, tarafımızca hatalı görsel paylaşımına yoğunlaşılmıştır. Hatalı bir yazı oluşmuştur. Gerekli düzeltmeler ise yapılmış. Notlar ile belirtilmiştir.

Amaç;

Sektör içerisinde var olduğumuz günden bugüne kadar sektörden haberdar olunabilecek bir medya sisteminin var olmaması ve bu sürece geçiş yapılması durumu ile birlikte algı yanlış yöne gitmektedir. Haber ve duyuru gibi paylaşımların yalnızca bildirim amacını taşıdığı sayfamız içerisinde tek amaç sektöre medya konusunda hizmet etmektir. Yalnızca bir sektöre yoğunlaşıldığı ve o sektöre dair çalışmaların paylaşımları yapıldığından sürekli saldırı durumundaymış gibi bir algı mevcuttur.

Hiç bir zaman, bir bireyin yada kurumun sayfamızı, zorunlu olarak takip etme yada okuduğu her yazıyı mutlaka uygulamaya geçirmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Hatalı algı yaratma yada kasıtlı olarak art niyet oluşumu söz konusu bile değildir.

Durum;

Değerleme sektörüne hitaben çalışmalar her zaman olduğu gibi devam edecektir. Takip yapılıp, Duyurular, Paylaşımlar, Gelişim faaliyetleri, Resmi düzenlemeler belirtilecektir.

Belirli bir noktada, kendilerine karşı iyi niyetin var olmadığını düşünen kişi yada kurumlar bu konu hakkında yada ilgili metin ve yazıyı belirterek mutlaka tarafımıza bilgilendirme yapmalıdırlar. Bu bilgilendirme var ise hatalı tutumun düzelmesine olanak sağlayacaktır. Bu bildirim mutlaka görüş açımızı genişletecektir. Görülemeyen, bilenmeyen durumlar her zaman ve her yerde, herkes için mümkündür. Şayet gerekli bildirimler tarafımıza direkt olarak yapılmadığı sürece herhangi bir problemin yada hatanın sayfa yada konular içerisinde var olmadığı varsayımı ile yazılımlara devam edilecektir. Tarafımıza herhangi bir hatanın varsayımı yapılmadan yada olumsuz görülen konu hakkında kişi yada kurumların yapmamış oldukları bildirim yada bilgi oluşmaması herhangi bir konu hakkında tarafımızca sorumluluk doğurmamaktadır. Yapılan çalışmalar hakkında kesinlikle hiç bir suçlama kabul edilmeyecektir.

Son olarak yapılan paylaşımlar içerisinde mutlaka eksik bilgi yada tamamlanma aşamasında yayına alınmış ve tamamlanmadan yanlış algılanan yazılar yada metin ve görseller ile ilgili var ise yanlış algı yaratan durumlar mutlaka bildirilmeli ki gerekli açıklamalar yapılmalı ve düzeltilecek durumlar düzeltilmeli yada silinecek alanlar silinmeli.

” Tarafları hakkında herhangi bir yazı, haber, duyuru vb gibi paylaşımların yapılmamasını isteyen kişi ve kurumlar ise tek bir sefere mahsus bildirim yapmaları ile yükümlüdürler Yalnızca tarafımıza bir mail göndermeleri yeterlidir. Akabinde X kişi yada kurum hakkında bulunan tüm çalışmalar direkt olarak silinecek ve bir daha hiç bir bilgi aktarımına gidilmeyecektir.  ”

Hatalı bir görsel ve metin paylaşımına istinaden hazırlanmıştır.

Puanlama

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia