İNVEX ve Gayrimenkul Değerleme

Nedir bu İNVEX?

İnvex giriş ekranı

Bir Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetim Sistemidir. INVEX, Gayrimenkul Değerleme Sürecinin tüm unsurları ile bütünleşik ele alarak çözümleyen iş ve uygulamalar topluluğudur. Ayrıca arşiv tutum alanı olarak da adlandırılabilir.

İNVEX içerisinde Gayrimenkul Değerleme firmalarının başta bankalar olmak üzere bankalara karşı vermekte olduğu hizmete dair işlemlerini kolaylaştıran bir çok unsur bulunmaktadır. Operasyon ve İş-Başvuru takibi, Proje Arşivi, Rapor Arşivi, Muhasebe, Şirket içi haber ve paylaşım gibi tüm şirket içi dağılımını tek bir noktada toplayan ve merkezi kullanım odaklı kolay ulaşım gibi aktif çalışma bölümleri mevcuttur. Ayrıca isteğe bağlı geliştirilebilir özelliklerde eklenebilmektedir.

Örnek ile anlatılacak olunursa Operasyon ekibi bankadan gelen işi sisteme tüm bilgileri girmek sureti ile başvuruyu yapıp işi yapacak eksper veya yetkiliyi seçtiği gibi iş seçilen ekspere direk olarak yönlendirilir. Otomatik SMS ve Mail ile bilgilendirilmektedir. eksperin yaptığı saha çalışması ile raporu tamamlaması sonucu bankaya gönderilecek raporu onayladıktan sonra Tapu bilgileri, Yer ve Konum bilgileri Yapı bilgileri, Belge arşivleri (Resmi belge, proje, vb gibi) Tahsilat ve masraf bilgileri gibi bilgileri girerek ortak odak noktası olan merkeze gönderir ve ileride bu bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Ulaşım ise başvuru numaraları, ada / parsel numaraları ya da eksperin işi dolumu yaparken harita üzerinden seçtiği harita konumu dahilinde çok kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Ayrıca sistem içerisinde istatistikler ve puanlama gibi bir çok özellikte yer almaktadır.

İNVEX geliştirilebilir özelliklerde bir programlama sistemi olup geniş bir çalışma sonucu oluşturulduğu görülen aktif bir takip ve bilgi sistemidir.

Ayrıca İNVEX Mobil Uygulaması da yakın zamanda sunulmuştur.

İnvex3

Peki Nasıl ve Nerede Kuruldu?

Key İnternet - İnvex 10.yıl

10.yılı ile key internet 7 Temmuz 2004 tarihinde Ankara merkezli olarak Mustafa Hakan Oktay ve Nevzat Bilen isimli, 2 girişimci ve ileri görüşlü kurucu ortak tarafından Sektörün yeni gelişmekte olduğu yıllarda evet gelecekte buna ihtiyaç duyulacak denilen noktada yaratıcı fikir ile ortaya çıkmıştır. Yeni kurulacak olan Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Firmaları ilk önce Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti ‘ nin kapısını çalarak İNVEX hizmetinden yararlanmak isterler. bu hizmet kurulduğu günden bu güne sürekli gelişim gösterim kalitesini kanıtlamıştır.

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. ‘ nin sistemi olan İNVEX için olumsuz bir görüş şu güne dair alınmamıştır.

Son olarak Terra Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ve ANKA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetim Sistemi yazılımı olarak INVEX’i tercih etti.

Keyinternet - İnvex Referanslar   Keyinternet İnvex Twitter

Bu tarih itibari ile invex ile anlaşmış olup çalışan toplam 48 Gayrimenkul değerleme firması bulunmaktadır. Neredeyse konu tarihi itibari ile sektörde bulunan 130 Lisanslı gayrimenkul değerleme firması nın %37si ni elinde bulundurmaktadır. Ayrıca bankaları saymıyoruz. Detaylı bilgiler için aşağıda bulunan linkleri tıklayıp istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz…

www.keyinternet.com.tr
www.invex.com.tr 

Örnek giriş ekranları için tıklayınız…

 O bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia