Yeni İNVEX mobil uygulamayı denediniz mi?

İNVEX | Mobil cephesinde de pratik hale dönüşüyor. 

invex değerleme sistemi

Yakın bir zaman içerisinde, Mevcut INVEX kullanan firmalar için tamamen ücretsiz olarak sunulacak yeni arayüzü ve uygulamaları ile invex bir yandan da mobil uygulamaları ile devrim niteliğinde çalışmalara imza atıyor.

Keyinternet Hizmetleri, İNVEX ile Gayrimenkul Değerleme sektörünü 1.sırada ele almakla birlikte diğer sektörler ve farklı iş kollarını da kapsayacak şekilde mesleki yazılım geliştirme konusunda Türkiye’nin en iyi yazılım devlerinden bir tanesidir. Hatta elinde bulundurduğu 12 bankayı düşünecek olursak bu sırada ön saflarda olduğu konusunda kimse itiraz edemez…

İNVEX, Ekspertiz çalışmalarının bir arada arşiv, yedekleme, takip, operasyon, muhasebe, gibi kontrolünü sağlayan sistemi ile değerleme sektörünün göz bebeği ve önemli bir noktasını doldurmaktadır. İNVEX ile Gayrimenkul Değerleme sektörü her geçen yılda bir kademe daha ilerleme kat etmektedir. Son güncelleme ile İNVEX, baştan aşağı yenilenerek, muhtemeldir ki tüm sektörün beğenisini kazanacak şekilde kullanıma dahil edilecektir.

İNVEX, Devrim niteliğinde yeni özellikler barındıran bir sistemdir. Bankaların ve firmaların tümü ile bir sistemde birleşeceği zamana kadar, dışarıya tam anlamı ile sistemlerinin ve özelliklerinin tümü gösterilemiyor olsa da içerisinde harika özellikler barındırıyor. Bunlardan biri de mobil uygulamalardır. Aynı şekilde İNVEX, mobil uygulamalarında da geliştirilebilir, uyarlanabilir, değiştirilebilir özelliklere sahiptir.

Mobil de çığır açma noktasına hazır olan İNVEX, yerinde işlem bitirmeye kadar, sistemi hazır olan bir çalışma eseridir. İNVEX, mobil kullanıma yaklaşık 1 yıl önce girmiş ve şu zamanlarda güncellenerek içerisinde ” Ekspertiz esnasında bir çok işlemi tamamlamaya kadar ”  yenilikler barındırmaktadır.

Değerleme çalışmaları yaparken, tapu ve belediye gibi kurumlarda yapılan resmi incelemeler, yerinde yapılan tespit ve fotoğraflama işlemleri, konum tespiti ile yerinde işaretleme, emsal bilgileri girme, parsel bulma, bulunan parsel ile harita sistemiyle navigasyona atılma gibi tüm işlemler yerinde tamamlanacaktır.

Hiç zaman kaybetmeyin artık sizde mobil sistem ile proje çekimlerinizi gerçekleştirip anında yüklemeyi deneyin. Gayrimenkulü fotoğraflayın ve peşinden anlık olarak yükleyin.

Tabi bunlar için ciddi internet tarifeleri ve iyi bir tablet gerekmektedir. Akıllı telefonların küçük ve pratik olması da tabletleri geri planda bırakabilir. Ancak yarın İNVEX bir banka ile çalışmaların büyük kısmını yerinde tamamlama işlemine giderse tablet şart olacaktır. Tablet ile çekimleri gerçekleştirip İNVEX’e seçerek yükleme ve ardından bina gibi bir gayrimenkul ise ilgili daireyi tabletten işaretleme gibi işlemleri de halledebilir noktasına gelebilirsiniz…

Bir koşu şirketinizden, Mobil yada Tablet talep edin. Sonra da İNVEX mobil uygulamalarını gönül rahatlığı ile kullanın.

Şimdi de görselleri inceleyin, ardından da hiç zaman kaybetmeden İNVEX uygulamasını edinin. Şayet yüklü ise güncelleyin…

” Apple sürümü henüz güncellenmemiş ve tamamlanma aşamasındadır. Ancak Android üzerinden sistemi deneyebilirsiniz. ”

İnvex Mobil 1 İnvex Mobil 2 İnvex Mobil 3   İnvex Mobil 5  İnvex Mobil 6  İnvex Mobil 7

google play store

ios apple app store

Detaylı bilgi içim : http://www.keyinternet.com.tr

İnvex yeni sürüm bilgileri için : http://invex.com.tr

Puanlama

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia