Neozeka, beklenen büyük bir yatırım aldı!

Gayrimenkul Değerleme Sektörüne odaklanan Revo Capital, Neozeka’ya yatırım yaptı.

revo-capital-dts-neozeka

Webrazzi de yapılan habere göre Türkiye’nin önemli girişim sermayesi şirketlerinden Revo Capital, 7. yatırımını gayrimenkul değerleme sektöründeki iş yönetimi karmaşasını çözmeyi hedefleyen Neozeka‘ya yaptı.

Cenk Bayrakdar Neozeka Revo Capital

Ankara merkezli Neozeka tarafından geliştirilen Değerleme Takip Sistemi (DTS), her yıl 1 milyonun üzerinde rapor üretilen ve binlerce çalışanın yer aldığı gayrimenkul değerleme sektörüne hitap eden bir sistem. Değerleme için doküman yönetimi işlerinden daha fazlasını vadediyor ve bu alanda belli bir başarı yakalamış gibi görünüyor.

Yatırım tutarı hakkında bilgi vermeyen Revo Capital, DTS’ nin operasyondan, uzmana, uzmandan kontrole ve nihayetinde yüklenici lisanslı firmadan işin sahibine dek tüm süreci yöneten, koordinasyonu kolaylaştıran, tüm paydaşların iş yükünü hafifleten çözümler geliştirdiğini paylaşıyor. Otomatik rapor oluşturan, detaylı istatistikler ve gelişmiş yönetim araçları araçları sunan DTS, ve Değerleme İş Ortakları Merkezi (DiOM) de değerleme uzmanlarını bünyesine dahil ediyor.

Bilkent Cyberpark içinde yer alan Neozeka’nın kurucu ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt‘ün paylaştığı bilgiye göre bu sisteme kayıtlı tüm uzmanlar, isteğe bağlı olarak lisanslı değerleme firmalarıyla bir araya gelip iş potansiyellerini artırma şansını yakalıyor.

DTS, bu yatırımla ürününü daha ileri bir seviyeye getirmek ve sektörde daha bilinir hale gelmek istiyor.

Revo Capital ‘ i çekici kılan ise son olarak alexa verilerine göre Türkiye’nin en büyük web sistemlerinden biri olan Onedio.com ‘ a Mart ayında ikinci büyük yatırımını yapmasıdır. Aynı şekilde Neozeka ‘ya yapılan yatırımın da önemi buradan geliyor. ”

Neozeka ekibi

Kaynak : Webrazzi

Puanlama

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia