Şekerbank’ın Tercihi İNVEX ‘den yana Oldu!

Şekerbank’ın Tercihi İNVEX Oldu

Şekerbank logo

Ülkemizin köklü bankalarından Şekerbank, Gayrimenkul Değerleme Bilgi Sistemi olarak INVEX’i tercih etmiştir. Aralık ayı içinde banka şubelerinin ve hizmet alınan Değerleme şirketlerinin kullanımına da sunulmuştur.

Şekerbank‘a Gayrimenkul Değerleme süreci için çeşitli araçlar ile kapsamlı biçimde bilgi yönetimi hizmeti sunan INVEX Değerleme Bilgi Sistemi – Banka Uygulaması (INVEX-B), Key İnternet’in uzman kadrosu tarafından 3 ay gibi oldukça kısa ve agresif bir süre içinde geliştirilmiştir. Şekerbank uygulaması, mobil imza ile birlikte kullanıma alınan ilk INVEX Banka Uygulaması olması nedeniyle de fark yaratmaktadır.

Şekerbank; INVEX ile birlikte banka içinde ilgililerine ayrıntılı biçimde değerleme sürecini izleme ve müdahale olanağı sunarken, daha önceden hazırlanmış değerleme raporlarına da farklı arama yeteneklerine sahip araçlarla hızlı erişim fırsatı sunmaktadır.

Şekerbank, INVEX’i tercih ederek, hizmet aldığı gayrimenkul değerleme sektörüne daha konforlu hizmet sunma aracı sağlamıştır. INVEX’in kullanıcılarına sunduğu mevcut bir çok özelliğine ilaveten Şekerbank tarafından tercih edilen mobil imza özelliği, gayrimenkul değerleme sektörünün değerleme raporu için baskı, imzalama ve gönderim maliyetlerini düşürmüştür. Ayrıca mobil imza özelliğinin uygulamanın ilk kullanım anında dahil edilmesi sayesinde resmi geçerliliğe sahip değerleme raporlarına erişim süresi kısalmış ve arşivleme süreci hızlanmıştır.

Şekerbank Ekspertiz Uygulama Sistemi İNVEX e ulaşmak için;

https://ekspertiz.sekerbank.com.tr

Sekerbank invex yazılım sistemi

Puanlama

  • 5
  • 8
  • 7
  • 9
  • 8
  • 7.4

    PuanO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia