Sınav yerleri ve giriş belgesi sistemi açılmıştır.

Spl Başvuru ve Giriş Ekranı

Sınav yerleri ve giriş belgesi sistemi açılmıştır.

Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş. tarafından düzenlenen Gayrimenkul ve Konut Değerleme sınavları için beklenen gün 20-21 aralık sınav tarihleri yaklaşırken, sınav yerleri belirlenmiştir. Ayrıca sınav yerleri ile birlikte giriş belgesi alım ekranı da açılmıştır.

Aşağıda bulunan linki tıklayıp Tc kimlik numarası ve şifreniz ile girdikten sonra kullanıcı detaylarından fotoğrafınızı yükleyip işlemi tamamlayınız…
Bu işlem sonrasında geriye gelip ve Sınav Giriş Belgesi PDF butonunu tıklayarak dökümanı açar ve çıktısını alırız. Bu kadar basit.

http://www.spl.com.tr

Ayrıca değinmek istediğimiz bir konu daha vardır. Bir çok kişi tarafından öğrendiğimiz bilgiye göre sınava girilerek sabah ve öğlen oturumları arasında da bedensel sınav yapılacağı bilgisi geldi :=)

Uzaklıklardan ne fayda sağlanıyor anlam veremiyoruz. Neyin güvenliği olduğunu bilemiyoruz. Yakın sınav merkezleri oluşumu ile birlikte göz gezdirme, çalışma, hatırlama gibi çalışmalar yapılması gerekirken sağolsunlar kurul bir de mekik dokutuyor.

Bu kurul sınavın yanında eziyeti de seviyor anlaşılan…

Düzenden memnun olan eksperlere gelsin :=)O bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia