2015 itibari ile sınav notları güncellenmiştir

SPL | Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu Mart – 2015 olarak tüm ders notlarını güncellemiştir.

SPL Duyuru

2014 itibari ile SPL nin hazırlamış olduğu notlar sonucunda sınava giren adayların kullandığı çalışma rehberleri, 2015 mart itibari ile güncellenmiştir.

Tüm ders çalışma notları ”Mart 2015” olarak yeni baştan güncellenmiştir.

Dikkat çeken unsur ise Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Meslek Kuralları çalışma rehberinin 192 sayfaya çıkarılmasıdır. Yani daha önceden elinizde olan ders notlarını çöpe göndermeniz gerekecektir.

2015 ilk sınavı için hazırlanmış olan notlara aşağıdan yada SPL nin web sitesinden ulaşabilirsiniz…

1001 Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı
ve Meslek Kuralları (Düzey 1, Konut, Gayrimenkul)       
  Buradan İndirebilirsiniz 02.04.2015

 

1014 Gayrimenkul Değerleme Esasları (Konut, Gayrimenkul)    Buradan İndirebilirsiniz 06.03.2015

 

1015 İnşaat ve Gayrimenkul Muhasebesi (Gayrimenkul)            Buradan İndirebilirsiniz 06.03.2015

 

1019 Gayrimenkul Mevzuatı (Mevzuatın gayrimenkuller
ile ilgili hükümleri dikkate alınacaktır.) (Gayrimenkul) 
  Buradan İndirebilirsiniz 06.03.2015

Spl ‘ nin ilgili sayfasında bulunan bilgiye göre Sınav Hazırlık Rehberleri hakkında çok önemli bir bilgi yer almaktadır. Bu bilgiyi dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz;

Adayların sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olması amacıyla sınav konularına ilişkin çalışma notları internet sitemizde yer almaktadır. Bununla birlikte lisanslama sınav sorularının tamamının bu kaynaklardan oluşturulması zorunluluğu bulunmamaktadır.

Ayrıca, çalışma notlarında gerekli görüldüğünde güncelleme yapılabilecektir. Bu nedenle adayların sık sık sitemizi ziyaret edip güncellemeleri takip etmelerinde yarar görülmektedir.   

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.  

Bu neticede sınava girinceye dek sayfamızı ve spl’nin ilgili sayfalarını takip etmenizde fayda vardır. Her an ani değişiklikler yaşanabilir. Spl üzerinden Dar Kapsamlı ile ilgili soru ve eğitim kitapçıkları alan ve bu kitapçıkları dağıtan eğitim merkezleri ise bu kitapçıkları acilen geri çekmeli ve güncel hali ile sunmalıdır.O bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia