Vizyon Değerleme Sakarya ile 9.Şubeye ulaştı

Vizyon Değerleme Şubeleri
Merkezi İstanbul’da olan Vizyon Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A. Ş., 2002’den beri sektörde Gayrimenkul Değerleme- Makine ve gemi değerlemesi konusunda SPK ve BDDK mevzuatlarına uygun olarak hizmet veriyor.
Son dönemde büyük önem kazanan Kentsel Dönüşüm Projeleri ve Riskli Binaların yenilenmesi alanında da SPK Lisansına sahip kadrolu Mimar, İnşaat Müh., Şehir Plancısı, Harita Müh. ve ekonomist uzmanları ile Bakanlık kriterlerine uygun arsa payı değerlemesi ve şerefiye değerlemesi konusunda, müteahhitlere, apartman yöneticiliği/kat maliklerine, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri ve Mahkemelere sunulmak üzere raporlar hazırlıyor.
Her yıl dengeli ve köklü büyümeyi hedefleyen Vizyon Değerleme firması;  2009-2010 yılında Ankara-İzmir ve 2011 yılında İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüklerinden sonra  2014 yılı Kasım ayında açtığı, Bursa, Antalya, Trabzon, Malatya, Adana Şube Müdürlüklerinde ilave olarak Mart/2015 de Sakarya Şube Müdürlüğünü hizmete açarak faaliyetlerine devam ediyor.  Böylece şube sayısını 9’a çıkardı.
Sakarya Şube :
Yeni Cami Mah. Adnan Menderes Cad. Ali Fuat Berköz İş Merkezi No:3 D:3
Adapazarı-Sakarya
Cep: +90 (544) 874 37 70
Vizyon Değerleme Tüm Şubeleri
Kaynak : VATAN


O bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia