Whatsapp / Anlık duyuru ve bilgi paylaşımı…

Whatsapp-EksperMedia-Duyuru-Haber

Gayrimenkul Değerleme sektörü değişken bir sektördür. Bugün gittiğiniz tapunun çalışma saatinin yarın aynı olarak devam edeceğinin hiç bir garantisi yoktur. Yani gidersiniz belediyeye yada tapuya, memur bir karar vermiştir, saat uygulaması gelmiştir. belediye ise gün kısıtlamaları, tapu ise saat kısıtlamaları gelmiştir.

Aylarca öğlen vakitlerinde gittiğiniz tapu aniden sabah olmuştur. Bir ertesi gün sabahı beklersiniz. Belediyeye gidersiniz sebebi hiç anlaşılmaz Salı/Perşembe olmuştur. Salı/Perşembede yetmezmiş gibi kısıtlı günlere saat kısıtlamaları gelir.

Genelde belediyelerde bulunan tembellik uygulamalarına takılmak istemiyorsanız. Bulunduğunuz ildeki eksperler ile bir whatsapp grubu oluşturmanız tavsiye edilir…

İstanbul sınırlarında Anadolu ve Avrupa da bulunan 39 İlçe kapsamına dayanacak şekilde oluşturduğumuz grupta şu an itibari ile yaklaşık 47 kişi mevcuttur. Makul sayılar olup gün geçtikçe artmaktadır. Aramızda ada/parsel verip bol bol ve her seferinde belge isteyen işin kolayına kaçmak isteyen kişiler yoktur. Tabi acil durumlar ve gerekli kontrolleri yapmak için resmi belgeler ile ilgili sorular sorulmaktadır.

Aktif olarak Anlık duyuru ve bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

Amacın sadece ani dalgalara yakalanmamak ve sudan çıkmış balığa dönmemek gibi bir çalışma olduğunu belirterek yararlı olduğunu üstüne basa basa söylüyoruz…

Her bölgeden ilden veya ilçeden bir eksperin bu çalışmayı başlatması yeterlidir. Adını EksperMedia – Duyuru diye koyabilirsiniz… :=)

3-5 kişi ekleyebilen bir kişinin başlaması ile zamanla eklenen kişilerin göndereceği telefon bilgisi doğrultusunda sayılar artmakta ve fayda yükü çoğalmaktadır.

Örnek görüntü;

EksperMedia whatsapp kullanımıO bir eksper O bir canlı O bir sektör sevdalısı İşte karşınızda EksperMedia